Wczesne wykrycie nowotworu. Czego nie powie Ci Twój lekarz ?

Czemu o tym się nie mówi.....

Czemu o tym się nie mówi…..

Jak możesz sprawdzić czy pozbyłeś się raka?
Czy masz remisję choroby czy progress?
Jak możesz sprawdzić czy nie zaczął rosnąć w Twoim organizmie nowotwór ?

Jestem zafascynowana książką Billa Hendersona i Andrew Scholberga „Jak wyleczyć prawie każdy nowotwór”,
” How to cure almost any cancer „.

Trochę późno ją odkryłam…..myślę tu o moim tacie…
Gdy czytałam tą książkę to aż dostałam wypieków z emocji jakie mi towarzyszyły.
Napiszę Wam jaka jest alternatywna metoda leczenia nowotworów, przyczyn ich powstawania i prewencji.

Co sama o tym sądzę ?

Wierzę, że autorzy nie po to ją napisali aby zarobić pieniądze.
Tu jest misja, przesłanie.

Autorzy nic nie sprzedają, kontakty do alternatywnych lekarzy nawet w Meksyku zamieszczają aby ratować ludzkie życie i propagować opinię o szkodliwości chemioterapii.

Niektórzy z Was mogą być sceptyczni ale przeczytałam dziesiątki komentarzy ludzi, którzy wyleczyli się z raka stosując się do wskazówek zawartych w książce.
Tylko osoby chore na raka i ich najbliżsi wiedzą jak pomocna jest każda wskazówka…
Jak sprawdzić czy mam raka w stadium gdy nie ma jeszcze objawów ?

Autorzy książki polecają badanie HCG beta z moczu, czyli prosty i tani sposób na zbadanie obecności komórek rakowych w organizmie. Jest to typowy najzwyczajniejszy test ciążowy wykonany z moczu. Taki test zrobisz w każdym punkcie ” Analizy „.

Badanie moczu w kierunku poziomu HCG beta

Badanie moczu w kierunku poziomu HCG beta

Czy Twój internista przy okresowej wizycie wspomniał Ci, że nie zaszkodzi abyś zrobiła taki test ?

Jeśli chodzi o panów to autorzy nie rozgraniczają pacjentów ze względu na płeć co można odczytać, iż badanie mogą wykonywać rownież mężczyźni. A nawet powinni.

HormonGonadotropina kosmówkowa (HCG) składa się z dwóch podjednostek : alfa i beta.
To właśnie podjednostka beta decyduje o specyficznych właściwościach biologicznych i immunologicznych gonadotropiny. Organizm człowieka wytwarza ten hormon tylko wtedy kiedy jest ciąża lub nowotwór.

Kobiety w ciąży też powinny okresowo badać poziom HCG bo jego wartość w ciąży wzrasta aż do drugiego semestru czyli 12 go tygodnia. Potem zaczyna opadać. Zresztą ginekolog powinien zlecić takie badania.

Badanie PET (Pozytonowa Tomografia Emisyjna) i Tomografia komputerowa to są badania potrzebne dla zobrazowania nowotworu jednak nie są one zupełnie obojętne dla zdrowia człowieka.
Poprzez badanie HCG można w łatwy i bezpieczny sposob monitorować nowotwory, czy ilość ich komórek się zwiększa czy maleje.

Ile kosztuje test ciążowy ?
Kilkanaście złotych i jest bez recepty.
Nie mówię tu o tym, który sama możesz przeprowadzić w domu pokazującym dwie lub jedną kreskę.

” HCG = Human Chorionic Gonadotropin (Ludzka Gonadotropina Kosmówkowa).
Ten test sprawdza nienormalnie dzielące się komórki w Twoim organizmie.

I informuje cię o stosunkowej liczbie lub poziomie tych komórek, niezależnie od tego gdzie są w twoim organizmie, czy gdzie się rozpoczęły.


Test podaje jedną liczbę: jeśli jest 50 lub więcej, masz raka
wymagającego terapii. Jeśli jest 0 – 49, masz normalną liczbę „nienormalnie dzielących się komórek” (komórki rakowe), które mają nawet zdrowe osoby.
Pięknem tego testu jest to, że daje ci dokładny wskaźnik. Na przykład, jeśli pierwszy jest 55, a kolejny 52, idziesz w dobrym kierunku. Kiedy dojdziesz do 49 to już jesteś na dobrej drodze.

Jeżeli nie chorujesz na nowotwór dzięki Bogu, to jak najbardziej zrób ten test poziomu HCG beta. Wiadomo, iż we wczesnym stadium są ogromne szanse na wyleczenie.

O autorach książki :

Bill Henderson jest emerytowanym pułkownikiem lotnictwa i emerytowanym biznesmanem. W listopadzie 1990 roku, jego żona rozpoczęła swoją 4-letnią walkę z rakiem jajników. Zmarła 1 listopada 1994. Po wielu operacjach, chemoterapii i w ostrym bólu, w ostatnich dwóch latach życia już życzyła sobie szybkiej śmierci, albo, jak to nazywała, „przejścia”.
Widząc jej cierpienie, Billowi trudno było uwierzyć, że miliony ludzi każdego roku musiały znosić takie same męczarnie. Teraz uważa, że terapia jaką przeszła, a nie sam rak, była przyczyną jej śmierci.
W kolejnych latach dużo czytał, szukając alternatywnych metod leczenia raka. Rezultatem jego poszukiwań była pierwsza książka „Wylecz się z raka” (Cure Your Cancer). Opublikowana jako 3-book w listopadzie 2000 roku, dzięki internetowi, szybko zdobyła popularność na całym świecie. Czytelnicy w 59 krajach skorzystali z zawartych w niej informacji by pozbyć się raka. odniosła taki sukces, że w lipcu 2003 roku Bill Henderson opublikował ją w formie książki drukowanej. Wkrótce, w listopadzie 2004, wydał drugą książkę, „Bez raka” ( Cancer Free) w formie e-booka i drukowanej.
Zbudował ogromną sieć lekarzy onkologów, pielęgniarek, wyleczonych z raka i walczących z rakiem. Publikuje biuletyny internetowe i ma ponad 78.000 czytelników w 78 krajach. Jego program radiowy „Jak żyć bez raka” przyciąga 45.000 słuchaczy tygodniowo http://www.WebTalkRadio.net.

Andrew Scholberg jest niezależnym autorem z Chicago, wielkim zwolennikiem medycyny alternatywnej. Jest autorem specjalnego raportu „Przełom rakowy w Niemczech” (German Cancer Breakthrough) i współautorem, obok działacza w dziedzinie raka Franka Cousineau, specjalnych raportów „Rak pokonany!’ i „Przełom raka w USA!” (Cancer Defeated! and Cancer Breakthrough USA!)
Był obrońcą w słynnym procesie Pierwszej Poprawki w Sądzie Najwyższym.

Podziel się tym tekstem z innymi, zdrowymi i chorującymi na raka.
Niech jak najwiecej osób dowie się o tej metodzie wykrywania wczesnego stadium raka i kontroli już istniejących.
Dla chorych badania przyspieszone to spory wydatek a to badanie jest tanie i skuteczne.

Zamieszczam rownież link do strony w języku angielskim doktora
Effren Navarro, który bada innym sposobem HCG i wykrywa raka na etapie gdy jeszcze nie jest widoczny na obrazach urządzeń.

navarromedicalclinic.com

Dla zainteresowanych mogę przetłumaczyć lub napisać na blogu tłumaczenie.

Tylko my Rodziny osób chorujących na nowotwory wiemy jakie pieniądze są wydawane nie tylko na badania…….

dzidziusiowo.pl

dzidziusiowo.pl

Napisano w Wiem więcej Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*